Miejsce, gdzie zabierzemy Cie w wymarzoną podróż do świata relaksu

Nazywam się Agnieszka Patura serdecznie zapraszam do AP Studio mieszczącego się w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej 29B/14 (Tarasy Elizy). Oferuję różne rodzaje masażu, w zależności od Państwa potrzeb. Masaż jest moją pasją i specjalnością.

W moim gabinecie znajdziecie Państwo pomoc w łagodzeniu bólów mięśni i stawów. Znajdziecie również różnorodne formy masażu relaksacyjnego, odprężającego, a także modelującego i wyszczuplającego sylwetkę. Zapewnię Państwu miłą i profesjonalną obsługę, dyskrecję oraz poufność. Zabiegi wykonuję przy użyciu profesjonalnych olejków do masażu i przy muzyce relaksacyjnej.

Moim priorytetem jest przekazanie Państwu, że masaż nie jest ekskluzywną i drogą rozrywką dla nielicznych, ale znakomitym sposobem na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia dla każdego.

Aby osiągnąć pożądany efekt podczas wykonywania masażu oraz nie wyrządzić pacjentowi krzywdy potrzebna jest fachowa wiedza, którą uzyskałam otrzymując dyplom technika masażysty oraz kończąc wiele kursów uzupełniających.