Oferta / Depilacja woskiem

Karta stałego Klienta

Dla naszych Klientów mamy specjalny terminarz wizyt, kartę stałego Klienta - dziewiąty zabieg zawsze GRATIS!

Bon upominkowy

Zapraszam do zakupu bonu upominkowego na dowolnie wybrany masaż lub serię zabiegów z mojej oferty.

Polub gabinet na facebook

Depilacja woskiem Norma de Durville

... Będąc na 30-tej edycji Międzynarodowego Kongresu LNE & Spa w listopadzie ubiegłego roku w Krakowie natknęłam się na ekspozycje kosmetyków do depilacji woskiem francuskich firm: Norma de Durville i Arsene Valere. Postanowiłam bliżej przyjrzeć się ich produktom i technice wykonywania zabiegów. Wiadomo, że każdy przedstawiciel będzie zachwalał swoje itd. itp. więc żeby przekonać się na tzw. "swojej skórze" nawet posłużyłam za "królika doświadczalnego" (pozwoliłam sobie zrobić zbieg depilacji na łydkach)... i co??? i właśnie od dzisiaj tj. 08.01.2016r. po odpowiednim przeszkoleniu zakończonym oczywiście egzaminem i dyplomem :) wprowadzam nową usługę w moim gabinecie AP Studio, depilacje woskiem przy użyciu kosmetyków francuskiej firmy Norma de Durville i Arsene Valere.

Depilacja woskiem to najczęściej wybierana, profesjonalna metoda depilacji ciała na świecie. Polega na usuwaniu włosów wraz z cebulkami, co sprawia, że już po pierwszym zabiegu włosy odrastają wolniej, są bardziej miękkie, a przy częstym ich usuwaniu z niektórych mieszków włosowych nie wyrastają już w ogóle. W porównaniu z innymi sposobami depilacji, metoda ta jest dokładna i skuteczna, zabieg trwa stosunkowo krótko, a efekty fantastycznie gładkiej skóry utrzymują się od 2 do nawet 5 tygodni.

Francuska firma kosmetyczna, producent renomowanych marek Arsene Valere oraz Norma de Durville, istniejąca na rynku już od 50 lat proponuje gammę produktów pielęgnacyjnych oraz produktów do depilacji przeznaczonych dla najbardziej potrzebującej skóry twarzy jak i ciała. Proste i szybkie procedury kosmetyczne, pozwalają odnowić skórę, usunąć martwe komórki naskórka, skutecznie usunąć niechciane owłosienie i przyśpieszyć procesy naprawcze zachodzące w naszej skórze. Firmie należy przyznać palmę pierwszeństwa w produkcji 100% naturalnych wosków certyfikowanych BIO. Arsene Valere oraz Norma de Durville tworzy naturalne i nowoczesne produkty kosmetyczne inspirowane odmiennymi potrzebami każdego człowieka, nasycone witaminami i minerałami preparaty kosmetyczne skierowane są zarówno do młodych jak i dojrzałych kobiet. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Cennik depilacji woskiem - Norma de Durville

Partia zabiegowa Cena zabiegu Czas zabiegu
Wąsik lub broda 15zł 15min
Brodawki piersiowe kobiet 40zł 15min
Wąsik i broda 20zł 20min
Ręce 40zł 20min
Pośladki 40zł 15min
Linia biała 25zł 10min
Łydki 50zł 25min
Brzuch damski 30zł 20min
Uda 50zł 25min
Bikini klasyczne 40zł 20min
Całe nogi 90zł 45min
Plecy 60zł 45min
Bikini brazylijskie 70zł 45min
Brzuch, klatka piersiowa, plecy 100zł 60min
Pachy 30zł 20min
Całe nogi + bikini klasyczne 120zł 75min
Kark 30zł 20min
Całe nogi + bikini brazylijskie 150zł 90min