Oferta / Dream Healther

Karta stałego Klienta

Dla naszych Klientów mamy specjalny terminarz wizyt, kartę stałego Klienta - dziewiąty zabieg zawsze GRATIS!

Bon upominkowy

Zapraszam do zakupu bonu upominkowego na dowolnie wybrany masaż lub serię zabiegów z mojej oferty.

Polub gabinet na facebook

Dream Healther

Zabiegi na platformie wibracyjnej Dream Healther to niezwykle skuteczny, bardzo bezpieczny – zbliżony najbardziej do metodyki naturalnej sposób walki z nadwagą i poprawą stanu zdrowia. Platforma ta pracuje odmiennie od wszystkich innych dostępnych na rynku. To najbezpieczniejszy sposób przeniesienia wibracji na organizm, a jednocześnie najsilniejszy na świecie. Opatentowana technologia zastosowana w Dream Healther Advanced Body Vibration © (Zaawansowana Technologia Wibracyjna) niweluje przenoszenie niepożądanych wibracji na głowę, kręgosłup, organy wewnętrzne czy stawy. Dzięki temu z metody tej korzystać może niemal każdy. Siła wibracji przeniesiona przez ciało osoby znajdującej się na urządzeniu wyzwala podwójną energię towarzyszącą redukcji tkanki tłuszczowej.

Po pierwsze – niezwykle intensywnie pracują mięśnie, w których następuje wymiana energii, wzmaga się krążenie, przyspiesza metabolizm i następuje proces spalania. Po drugie – wibracje silnie angażują do pracy pokłady tłuszczowe, mocno je rozgrzewając wpływając bezpośrednio na proces rozbijania i spalania z jednoczesnym obkurczeniem adipocytów. Zaangażowanie obu uwarunkowań daje w efekcie gwarancję znacznej utraty masy tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem ciała i skóry. Fizyczna praca wprawionego w ruch organizmu w trakcie zabiegów jest porównywalna ze zmęczeniem mięśni, które nastąpiłoby po przebiegnięciu 8-10 km w 10 minut! to niesamowita siła, nieporównywalna z żadną inną metodą. Osoba po zabiegu nie odczuwa wcale zmęczenia, jest ono odczuwalne jedynie w ciele, ale nie wydolnościowo.

Efekt rozbicia tłuszczu, podwyższenia temperatury i nasilenia lipolizy daje w rezultacie pewność najskuteczniejszej i najszybszej z możliwych metod odchudzania. Jest to proces, na który organizm reaguje bardzo naturalnie i który nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Dream Helthera należy traktować zdecydowanie jako urządzenie zabiegowe, a nie treningowe. Jego moc sprawia, je pracują wszystkie partie ciała przy zastosowaniu 2-3 pozycji podczas zabiegu. Zatem, co bardzo istotne, korzystanie z Dream Healthera jest niezwykle proste w obsłudze i nie absorbuje przy tym personelu, nie wymaga obsługi trenera czy terapeuty.

Zabieg trwa zaledwie 10-15 minut, a wykonywany cyklicznie przynosi niesamowite efekty w postaci znacznej lub całkowitej utraty nadwagi, ujędrnienia wszystkich części ciała, doskonałej skóry bez cellulitu, świetnego samopoczucia i wiele innych wartości terapeutycznych. Dream Healther to niekwestionowany lider platform wibracyjnych w Polsce i zdobywca wielu wyróżnień, certyfikatów oraz medali. Dzieje się tak dlatego, że klienci sami wybierają urządzenie, które przynosi najlepsze wyniki.

Dream Healther - wibracyjny spalacz tłuszczu

Wybrane ogólne zalety i możliwości

 • spektakularna utrata zbędnych kilogramów
 • usuwanie zewnętrznych i wewnętrznych pokładów tłuszczowych
 • usuwanie płynów tłuszczowych i toksyn z organizmu
 • drenaż limfatyczny
 • intensywna praca mięśni
 • zwiększenie siły fizycznej
 • kontrolowany przyrost mięśni
 • modelowanie sylwetki i ciała
 • redukcja cellulitu
 • regulacja gospodarki hormonalnej
 • wyzwala energię życiową
 • poprawia koordynacje ruchową
 • masuje i relaksuje ciało

Wybrane medyczne wskazania wibroterapii

 • artroza
 • arterioskleroza
 • osteoporoza
 • bóle reumatyczne
 • niedowłady i paraliże
 • rehabilitacja po kontuzjach i wypadkach
 • stwardnienie rozsiane
 • terapia nietrzymania moczu
 • problemy z przemiana materii

Przeciwwskazania

Ciąża, zakrzepowe zapalenie żył, choroba wieńcowa, by-passy, świeże rany pooperacyjne, endoprotezy stawów, padaczka, wszczepiony rozrusznik serca, nowotwory, zespolenia kości i implanty (za wyjątkiem zębów i biustu).OPIS EFEKTÓW ZABIEGÓW

Całkowita redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu
Osoba poddana zabiegowi bez wysiłku fizycznego pozbywa się całkowicie zgromadzonej podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud i pośladków. Platforma Dream Healthera wprowadza w ruch poszczególne partie ciała. Następuję kumulacyjna wymiana energii: efektywna praca mięśni, rozbijanie tkanki tłuszczowej, wysoka termika, przyspieszenie metabolizmu i efektywne spalanie tłuszczu.

Modelowanie ciała
W trakcie treningu wibracje stymulują pracę mięśni. Stojąc na platformie angażowane są wszystkie dolne partie mięśni wraz z brzusznymi. W pozycji klęcznej przenosimy wibracje na górne obszary: mięśni rąk, mięśni grzbietu i mięśni piersiowych. W efekcie skutecznie modelujemy, korygujemy i upiększamy całe ciało nie wkładając w to wysiłku fizycznego.

Zwiększenie siły mięśni
Wibracje na Dream Healter wymuszają bezwysiłkowe naturalne skurcze włókien mięśniowych. W rezultacie doprowadzamy do ich wzmacniania i kontrolowanego wzrostu. Nie wydłużamy czasu zabiegu, zwiększamy jedynie częstotliwość wibracji.

Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości
Dream Healther doskonale wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i układu kostnego. Poprzez zwiększenie przepływu krwi dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych, znacznie też poprawia się elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Regularne ćwiczenia zapobiegają osteoporozie i artrozie. Ćwiczenia nie powodują przeciążeń ścięgien i stawów. Działanie wyklucza wszelkie możliwe urazy.

Dobroczynność dla skóry
Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. W sposób bardzo skuteczny Dream Healther usuwa wszelkie toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż oraz wyraźnie redukuje cellulit. W efekcie skóra staje się jędrna i gładka a jej kondycja jest równie doskonała jak nasze samopoczucie.

Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej
Wibracje powodują pozytywne pobudzenie włókien nerwowych. W sposób bardzo wyraźny u osoby ćwiczącej na Dream Healtherze następuje poprawa koordynacji ruchowej, balansu ciała, refleksu oraz płynności ruchów.

Satysfakcja i zadowolenie dla samego siebie
Po każdym ćwiczeniu czujemy się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na nasze świetne samopoczucie. Wyraźnie wzrasta w nas ochota do działania. Zawdzięczamy to aktywowaniu receptorów i naturalnemu wytworzeniu hormonów szczęścia hamując jednocześnie czynniki stresogenne. Wibracje wywołane na urządzeniu to cały zestaw pozytywnych doznań. Czujemy satysfakcje z powodu szybkich efektów w wyglądzie naszego ciała. Nasz organizm odwdzięcza się nam za dar jaki niesie ze sobą Dream Healther.